Japonların meşhur ağlatan klibi...!

İlginç, komik, etkileyici görüntüler, klipler

Japonların meşhur ağlatan klibi...!

Mesajgönderen Sirius » 03.05.2007, 00:00

Klip, bir japon klibi. Aşkı,sevgiyi ve fedakarlığı anlatan bir klip, üzerine duygusal ve tam anlamıyla örtüşen Türkçe müzik eklenmiş.
7 dakikalık uzun bir klip, ancak hikaye çok etkileyici, başından sonuna kadar izleyip, yorumunuz yapın...!

[youtube]cun6DzK7teI[/youtube]
Kullanıcı avatarı
Sirius
Yönetici
Yönetici

19 kez teşekkür etti.
40 mesajına 46 teşekkür aldı.

Ynt: Japonların meşhur ağlatan klibi...!

Mesajgönderen Anne » 03.05.2007, 22:10

çok duygusal, ne kadar büyük bir aşk,büyük bir sevgi, gözlerini vericek kadar yüce bir sevgi..böyle sevgiler neyazık artık klıplerde ve filimlerde kaldı.... :|
Anne
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

67 kez teşekkür etti.
11 mesajına 13 teşekkür aldı.

Mesajgönderen muhacir » 06.05.2007, 17:37

buna benzer bir japon filmi izlemiştim ve o filmde pop starın birine aşık olan bir japon genci sevdigi starın kaza geçirdigi ögrenince evine giyordu ama starın yüzü kazadan dolayı deforme olmuş tanınmayacak haldeydi hatta korkunçtu. bu yüzden kız kimseyle görüşmüyordu. kızın anaesi kızının durumunu anlatınca oglan eve dönüp tüm dergilerde kızın yüzüne bakıyor ve o anda birden bıçagı gözlerine saplıyordu,sırf o insanın yanında olabilmek için. çünkü kör oldugunu kız bilse onunla görüşcek.. Ve sonra kör oluyor kıza kavuşuyor ama sonra yoldan geçen bir arabanın altında kalıyor. yani kısa süeli bir aşk. zaten japonlar böyle acıklı aşkları çok severler. onlar için aşk ugruna ölünür de kör de olunur.  çok etkileyici bir klip,izlerken gözlerim doldu...
muhacir
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

0 kez teşekkür etti.
0 mesajına 0 teşekkür aldı.

Mesajgönderen ozburun50 » 25.05.2007, 15:44

Ben bu klibin orjinali dinlediğimde pek birşey anlamamıştım ama bu müzikle klip deyim yerindeyse cuk oturmuş süper yaa
ozburun50
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

0 kez teşekkür etti.

Mesajgönderen nevada5001 » 11.06.2007, 12:55

Vallaha Türk filmi gibi olmuş.Japonlarla Türkler arasında çok yakınlık var derlerdi de inanmazdım.Bu kısa filmle birlikte bu şüphelerim de tamamen ortadan kalktı.Serkan abi senin gibi birkaç insan daha olsa Japonlarla Türkle birleşip dünyayı feth eder inan. =D>
nevada5001
Genel Moderatör
Genel Moderatör

0 kez teşekkür etti.

Mesajgönderen muhacir » 14.06.2007, 11:12

Evet kültürümüz neredeyse aynı,çünkü benim daha önce bir japonla aşk maceram olmuştu,o yüzden biliyorum. Hatta diyebilirim ki  bize en yakın uazk dogulular Japonlar çünkü adamlar ne böcek yiyor ne de köpek eti. Sadece yedikleri suşi yani çig balık ama o da aynı bizim çig köfte gibi özel soskarlar hazırlandıgından pek bi çiğliği kalmıyor. Adamlarda temizlik çok önemli,eve ayakkabıyla sala girmiyorlar ve eve girer girmez ayaklarıan terlik giyiyorlar. Bence bir batılı biri ile evlenmek yerine japon biri ile evlenmek daha mantıklı çünü batılıların yaşamadıgı ama o doguya has çok derin duyguları, derin aşkları onlar da yaşıyor enaz bizim kadar...
muhacir
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

0 kez teşekkür etti.

Mesajgönderen unutulur » 29.03.2008, 12:51

Anne yazdı:çok duygusal, ne kadar büyük bir aşk,büyük bir sevgi, gözlerini vericek kadar yüce bir sevgi..böyle sevgiler neyazık artık klıplerde ve filimlerde kaldı.... :|

Çok güzel bir kilip ve bir okadar da güzel bir şarkı ,şarkı ve klip çok güzel örtüşmüş.Her nekadar fazla arabesk bir klip  olmuş isede;bazı değerleri hatırlatmak adına güzel bir çalışma olmuş.
              Bir çok değerlerimizi yitirdiğimiz bu günlerde galiba canı gönülden sevme duygumuzu ve sevdiklerimiz için neleri göze alabileceğimizide unuttuk.
              Haklısınız anne, bu tür sevgiler kliplerde masallarda ve filimlerde kaldı,yada bu tür fedakarlıkları göze alamadığımız için içimizdeki boşluğu kliplere ve filimlere konu ederek gideriyoruz.
Dost elinden gel olmazsa varılmaz,
Rızasız bahçanın gülü derilmez.
Kalpten kalbe bir yol vardır, görülmez.
Gönülden gönüle giden yol, gizli gizli.
Kullanıcı avatarı
unutulur
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

124 kez teşekkür etti.
59 mesajına 86 teşekkür aldı.

Mesajgönderen Deniz. » 02.08.2008, 22:11

güzel bir şarkı her seferinde beni çok ağlatır şimdi bunu ferhat göçer söylüyor.
Deniz.
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

0 kez teşekkür etti.

Mesajgönderen cacabey » 31.08.2008, 00:43

tama olmuş valla güzel bir çalışma. teşekkürler.
Gözlerimdeki pırıltıyı fark ettiğin zaman,
Üşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini,
Belli olur gözlerimden hemen,
Alışık değiller çünkü öyle parlamaya,
Kullanıcı avatarı
cacabey
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

46 kez teşekkür etti.
81 mesajına 105 teşekkür aldı.

Mesajgönderen jasmer » 31.07.2010, 19:41

merhaba ben bu japon klibin orjinalini arıyorum lütfen biri ban bu klibin orjinalini veririmi yani dizinin ismini verirmisiniz lütfennnnnnnnnnn
jasmer
Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

0 kez teşekkür etti.

Dön Video-Slayt-Flash-Görüntüler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir